Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji niedochodowych

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę otrzymać szkolenia, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak nawet złotówki.Choć organizacje dz

Czytaj więcej...

Biznes społeczny

admin 05.06.2018

Wspólnie z Fundacją Training Projects serdecznie zapraszamy do udziału w akcji „Biznes charytatywnie”. W ramach naszego projektu pracownicy firm mają niecodzienną szansę dostać od fundacji bezpłatne warsztaty edukacyjne – jako swoisty prezent w rewanżu za świadczoną przez ich pracodawcę dobroczynność. Dotychczas treningi rozlosowano wśród dziesięciu spółek – co miesiąc losowana będzie jedna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Nagrodzony pracodawca może samodzielnie wybierac miejsce ralizacji spotkania, dogodną dla siebie datę, a co najważniejsze - problematykę kursu. Wybierać można z różnorodnej tematyki: od kompetencji interpersonalnych, przez myślenie strategiczne albo warsztaty handlowe, po finanse menedżerskie.

W przeszłości z proponowanego wsparcia skorzystali: Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT Sp. z o.o., Gmina Nowa Wieś Wielka, ASSISTO Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Sp. z o.o., EDUSTAR Centrum Szkoleń i Doradztwa.

Wspierane akcje: Sojusz dla pracy, Rynek pracy a osoby bezrobotne 50+ - bariery i szanse, Małopolska Służba Zdrowia - kursy specjalistyczne i dokształcające dla pielęgniarek i położnych z Małopolski, Nowe umiejętności – szansa 50+, KOBIETY 45+

Treningi dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w naszej akcji non profit realizujemy w hotelach, które zaoferowały bezpłatne goszczenie wolontariuszy. Niebieski Poemat w Tyliczu i Okragły Dąb w Nysie.

Naszym partnerem w tym projekcie jest agencja szkoleniowa Akademia Biznesu z Gdańska. Są oni fachowcami w dziedzinie symulacji menedżerskich, wyjazdów integracyjnych i wybranych warsztatów kształtowania kompetencji interpersonalnych. W konsorcjum polecamy naszym klientom następujące rozwiązania:

- symulacje szkoleniowe z obszaru zarządzania projektami, myślenia makroekonomicznego, finansów menedżerskich, organizacji czasu pracy, kierowania procesami produkcyjnymi i podejmowania decyzji

- Zespolowe wyjazdy integracyjny o intensywnie szkoleniowym odcieniu – fabuły uczące kompetencje z dziedziny współdziałania w grupie, porozumiewania się w grupie i organizacji, organizowania pracy zespołu czy rozwiązywania konfliktów.

- Treningi z zarządzania z poniższego zakresu: budowanie zespołów międzynarodowych, myślenie strategiczne, kierowanie zmianami w firmie, przywództwo, motywowanie, asertywność, oraz tematyka dotycząca sprzedaży i pracy przedstawicieli

Jako partner tej jednostki możemy zaproponować upust na powyższe narzędzia – 15procent po powołaniu się na nas. Dodatkowo chętnie przygotujemy na życzenie mentoring wspierający wdrażanie efektów szkolenia.


Tagi: