Najnowszy

Bezpłatne szkolenia dla organizacji niedochodowych

Działasz jako wolontariusz? Teraz masz szansę otrzymać szkolenia, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za swoją nauke nie zapłacicie jednak nawet złotówki.Choć organizacje dz

Czytaj więcej...

O mnie

admin 05.06.2018

Zarządzanie zasobami ludzkimi oraz wsparcie pracowników w rozwoju osobistym to zagadnienia, przy jakich większość pracodawców nie do końca się odnajduje. Lekceważenie i instrumentalizm w stosunku do zatrudnionych pracowników czy przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to tylko niektóre przewinienia, jakie często się spotyka w firmowych relacjach.


Gdy panujące w firmie stosunki wśród załogi i pracowników należałoby poprawić, to chętnie zajmę się poszukaniem jakiegoś wyjścia. W swojej pracy przede wszystkim się koncentruję na kompleksowym podejściu, próbując się zająć wszystkimi obszarami w dłuższym przedziale czasowym. Mogę spoglądnąć dzięki temu szerzej na daną firmę, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i odpowiednio dobrać optymalizację działań HR.


Z całą pewnością przydatne jest w wykonywaniu pracy wykształcenie, które posiadam. Udało mi się skończyć studia o kierunku psychologia wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, o specjalności związanej z psychologią pracy. Gdy zdobyłam wymarzony dyplom w dalszym ciągu rozszerzałam swoją wiedzę, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z obszaru zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa oraz mediacji i negocjacji.


Przez zdobyte doświadczenie mogę wykazywać się pełnym profesjonalizmem przy wykonywaniu zleceń dla swoich klientów. Współpracuję zarówno z prywatnymi firmami i korporacjami, jak również z administracją, urzędami i fundacjami. Wspieram podmioty, którym realizuję projekty w każdym obszarze powiązanym z szeroko pojętym HR, to znaczy przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk oraz przygotowywaniu projektów motywacyjnych.


Mogę się również zajmować kompleksowym wdrażaniem mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania pracowniczymi zasobami, a także treningami i rozwojem zawodowym. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, między innymi za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla managerów i specjalistów HR a także wielu publikacji w branżowych pismach.


Nawiązanie współpracy z moją osobą to przede wszystkim wysoki poziom poufności, zaufanie moich klientów są dla mnie bardzo ważne. Na przykład się zajmuję realizacją personalnych audytów, wyznaczam nowe definicje norm i zasad  a także ulepszam zagadnienia związane z kadrami. Mogę także przeprowadzić warsztaty połączone ze szkoleniami, które dostarczą cennej wiedzy równocześnie zwiększą poziom motywacji do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi: